Modlitwa przed egzaminem

Modlitwa przed egzaminem - tekst:

Boże, bądź ze mną i pomóż mi, abym dał z siebie wszystko. Daj mi jasność umysłu i uczciwość serca. jeśli przekonam się, że są rzeczy, których nie znam, nie pozwól mi się denerwować, ani okłamywać. Boże, bądź ze mną i pomóż mi, abym dał z siebie wszystko. Daj mi jasność umysłu i uczciwość serca. jeśli przekonam się, że są rzeczy, których nie znam, nie pozwól mi się denerwować, ani okłamywać. Daj mi szansę, bym mógł powiedzieć to, co wiem.

Niech pamiętam to wszystko, nad czym tak ciężko pracowałem, a jeśli muszę się przyznać, że byłem w czymś leniwy, daj mi stanowczość, bym w przyszłości pracował lepiej.

I czy potrafię, czy nie – pomóż mi wyrazić to wszystko, co wiem. Daj mi, aby to czego się nauczyłem, Pozostało we mnie na zawsze przez Jezusa Chrystusa mojego Pana. Amen.

Cytaty pasujące do Modlitwa przed egzaminem:

Bóg od każdego oczekuje czegoś innego, łatwego lub trudnego, jasnego lub ciemnego, ale czegoś, co może zrobić tylko i wyłącznie ten człowiek, i do czego każdy został stworzony.
E. Waugh

Nienawiść zżera duszę jak rdza - to niebezpieczna trucizna, która zabija życie.
Zenta Maurina

Wszyscy na świecie chcieliby mieć lojalnego, altruistycznego i całkowicie godnego zaufania przyjaciela. Ale niewielu jest gotowych, żeby takim być.
G. Gili

Podobne do Modlitwa przed egzaminem: