Modlitwa do św. Marty w trudnej sprawie

Modlitwa do św. Marty w trudnej sprawie - tekst:

O cudowna św. Marto uciekam się pod Twoją opiekę, powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach i wsparciu w moich doświadczeniach. Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach, o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość, która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii gościłaś Zbawiciela świata Jezusa. Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny, abyśmy w sercach Boga zachowali, a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli, a szczególnie w aktualnej potrzebie (należy podać intencję…).
Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach, pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka kładąc go u swoich stóp. Amen.

Ojcze Nasz…
Zdrowaś Maryjo… 3x
św. Marto proś za nami!

Cytaty pasujące do Modlitwa do św. Marty w trudnej sprawie:

Pamiętajcie, o dzieci, że każdy chrześcijanin jest zobowiązany do budowania bliźniego, a żadne kazanie nie jest bardziej budujące od dobrego przykładu.
Ks. Bosko

Ponieważ w godzinie zdawania sprawy zaciąży ci to, że dostatecznie nie zużyłeś czasu teraźniejszego na służbę Bogu, dlaczego nie zużyjesz go teraz tak, jakbyś chciał zrobić to w chwili śmierci?
Św. Jan od Krzyża

Aby się stać człowiekiem bogatym, lepiej jest ograniczać pragnienia niż powiększać bogactwa.
Anonim

Podobne do Modlitwa do św. Marty w trudnej sprawie: