Modlitwa do św. Charbela o uzdrowienie i wstawiennictwo

Modlitwa do św. Charbela o uzdrowienie i wstawiennictwo - tekst:

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych, i żyłeś w pokorze, i ukryciu, w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.

Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

Cytaty pasujące do Modlitwa do św. Charbela o uzdrowienie i wstawiennictwo:

Cywilizacja, w realnym znaczeniu tego słowa, nie polega na powielaniu, ale na woli ustanowionej restrykcji potrzeb. Tylko ona niesie szczęście i prawdziwe zaspokojenie oraz podnosi stosowność w służbie.
Gandhi

Jeżeli spotkacie kogoś, kto nie umie dać wam uśmiechu, wy mu go dajcie. Nikt tak bardzo nie potrzebuje uśmiechu jak ten, kto innym nie potrafi go dać.
F. Faber

Uprzejmość w mowie, w działaniu, w uprzedzaniu zyskuje wszystko i wszystkich.
Ks. Bosko

Podobne do Modlitwa do św. Charbela o uzdrowienie i wstawiennictwo: