Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa

Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa - tekst:

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.

Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego. Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.
Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie.

Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
Zapraszam Cię, Jezu, do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku.
Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie.
Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.

Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.

Oddaję siebie samego do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

s.Gertruda Bociąg MSC
Siostra Misjonarka Krwi Chrystusa

Cytaty pasujące do Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa:

Gdyby prawdziwa mądrość rządziła życiem, człowiek musiałby uznać za wielkie bogactwo wstrzemięźliwe życie ze spokojną duszą: istotnie, tego, co mało, nigdy nie zabraknie.
Lukrecjusz

W polityce trzeba zawsze pamiętać, że dzisiejsi przeciwnicy mogą stać się przyszłymi sprzymierzeńcami, a dzisiejsi sprzymierzeńcy mogą się stać przyszłymi przeciwnikami.
G. Prezzolini

Kto się chwali, szybko znajduje tego, kto go wyśmieje.
P. Siro

Podobne do Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa: